Online rezervace letenek

[Folder]


Dospělý
16+
Mládežník
12 - 15 r.
Dítě
2 - 11 r.
Kojenec
0-23mes

Podobné články

[Od dubna z centra Prahy na letiště za 30 minut]
23.03.2015
Od dubna z centra Prahy na letiště za 30 mi ...
5091 přečtení
Jak se dostanete z letiště v Helsinkách?
Přidáno dne: | 10696 přečtení
Jak se dostanete do Helsinek?
Přidáno dne: | 2697 přečtení
Doprava v Moskvě
Přidáno dne: | 2985 přečtení
Doprava v Kodani
Přidáno dne: | 5040 přečtení
Archiv zpráv

Aktuality

[Otevírací doba o Velikonocích]
21.03.2018
Otevírací doba o Velikonocích

Chcete vědět kdy nás zastihnete v období velikonočních svátků?

 

 

 

více
[Otevírací doba v období vánočních svátků]
02.12.2017
Otevírací doba v období vánočních svátků

Během svátků jsme tu pro vás každý pracovní den od 9:00 do 18:00, v sobotu od 10:00 do 13:00. Kontaktovat nás můžete na telefonním čísle +420 225 348 555  nebo na e-mailové adrese info@letenky.com.

 

více
[Proč je byznys třída od Ryanairu výbornou volbou pro každého]
06.05.2016
Proč je byznys třída od Ryanairu výbornou volbou pro každého

Proč je byznys třída od Ryanairu výbornou volbou pro každého

více
[Nový produkt - MIX letenky]
15.03.2016
Nový produkt - MIX letenky

Jak ještě více ušetřit? Odpovědí jsou MIX Letenky.
Nyní pro vás vyhledáváme i MIX letenky. Plánujete dovolenou, nebo potřebujete najít levnou letenku? Nyní pro Vás vyhledáváme speciální MIX letenky, díky kterým ještě víc ušetříte.

více
[Není suvenýr jako suvenýr]
22.06.2015
Není suvenýr jako suvenýr

Chcete si z dovolené přivézt živé zvíře, rostlinu nebo suvenýr v podobě sošky ze slonoviny nebo vzácného dřeva, kabelky z krokodýlí kůže, láhev alkoholu s naloženým hadem, úlomek korálu? Tak si musíte dát velký pozor, aby živý tvor nebo suvenýr nepodléhal mezinárodní Úmluvě CITES. Jinak se můžete dostat do velkých problémů.

 

více

Doprava v Oslu

ilustrační foto
ilustrační foto

Městskou veřejnou dopravu v Oslu tvoří autobusy, metro, vlaky, tramvaje. Hlavním provozovatelm je Oslo Sporveier, Trafikanten.

VEŘEJNÁ MĚSTSKÁ DOPRAVA

Městská veřejná doprava v Oslu je poměrně drahá. Autobusy jezdí po celém městě i na vzdálená předměstí. Jízdenky se prodávají v automatech nebo přímo u řidiče, ta je ještě dražší. Jízdenky se označují ve strojku, pokud tak neučiníte, můžete očekávat vysokou pokutu. Jednoduchá jízdenka je platná 60 minut, během této doby můžete jakkoliv přestupovat.

Metro má šest linek, které se protínají v šesti přestupních uzlech v centru města. Velká část linek je vedena nad zemí.  Každá linka metra má interval 15 minut.  Lístky si zakoupíte v automatech, které jsou v  jednotlivých stanicích.

V Oslu jezdí i šest tramvajových linek.

Pokud se v Oslu zdržíte déle tak se vyplatí si zakoupit tzv.   Oslo Pass. Díky této kartě získate volné vstupy do více jak 30 muzeí, cestování zdarma veřejnou dopravou (včetně lodí), volný vstup do bazénů a mnoho dalších slev v obchodech a restauracích. Karta se dá zakoupit buď online nebo v turistických kancelářích v Oslu. Karta pro dospělého na 24 hodin stojí 220 NOK, na 48 hodin 320 NOK, na 72 hodin 410 NOK, pro děti do 15 let věku včetně je cena 95 NOK, 115 NOK a 150 NOK pro stejné časové období. V ceně je i brožurka, ve které jsou uvedeny všechny slevy

 

V případě zájmu o kartu musíte kliknout na uvedený link. CK MALKO POLO, s.r.o. provozovatel portálu letenky.com nezabezpečuje uvedené služby.

 

DOPRAVA TRAJEKTEM

Trajekty provozuje společnost Bygdoy Fergene Skibs A/S, a to v období od dubna do října. Trajektem, který odjíždí od městské radice se dostanete k ostrovu Bygdoy Island, na kterém se nachází několik muzeí. Dopravu trajektem zabezpečuje i firma Vippetangen, která má hlavní sídlo za pevností Akershus Slott.

 

TAXI DOPRAVA

Největší síť taxíků provozuje Oslo Taxi a Norges Taxi, jejichž auta najdete hlavně u nádraží. Taxi se dá zastavit i na ulici, je ale lepší si ho předem rezervovat.

 

DOPRAVA AUTEM A NA KOLE

Z důvodu dobrého systému městské dopravy se příliš nedoporučuje jezdit po městě vlastním autem a to hlavně v době dopravní špičky (od 07:00 - 09:00 a 15:00 – 18:00), kdy je město přeplněné. Problém je i s velkým množstvím jednosměrek. Pokud se i tak rozhodnete pro cestování autem, doporučuje se pořídit si  Stor Olso map. Mapu zakoupíte na benzinových pumpách. Problém je i s parkovaním, většina parkovišť  je totiž jen na jednu hodinu a pokud tuto dobu překročíte, pokuty jsou značně vysoké.

Auto si můžete pronajmout v půjčovnách Avis, Budget nebo Hertz. Podmínkou je min. věk 21 let. a musíte vlastnit kreditní kartu.

Po městě můžete jezdit i na kole, kolo si můžete zapůjčit např. u společností Ski og Sykkelstasjon a A/S Ski Sevice.

 

 

Uvedené informace mají jen informativní charakter a byly platné v době psaní článku. CK MALKO POLO, s.r.o. provozovatel portálu letenky.com neručí za jejich správnost a aktuálnost.

Vyberte si levné letenky do Osla:


Speciální nabídka letenek

Kam Odkud Cesta Přímý let Cena bez tax Konečná cena s taxami
Palma Mallorca Vídeň [obousměrná] let s přestupem 507,-  507,- 
Ceny jsou konečné, zahrnují letenku, taxy a poplatek za vystavení.

« zpět

1998-2016 © Letenky.com, všechna práva vyhrazena.

IATA accredited agent